Jūsu tiešsaistes ceļojums sākas šeit.

Lai izveidotu tīmekļa klātbūtni, ir nepieciešama pareizā platforma. Esiet pamanīts, izmantojot mūsu vilkšanas un nomešanas vietņu veidotāju.

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties reklamēt sevi vai savu uzņēmumu, mūsu vietņu veidotājs ir uz veidnes un vedņa bāzes ar vadāmu saturu, kas ir pietiekami vienkāršs iesācējiem un bagātīgs profesionāļiem. Jūtas kā PowerPoint, taču tajā ir vairāk muskuļu, elegances un vienkāršības. Risinājums, kura lietošana jums patiks.

Uzzināt vairāk

Vietņu veidotāja funkcijas

Mūsu vietņu veidotājs ietver pilnu funkciju komplektu.';

Vilkšanas un nomešanas redaktors

Vilkšanas un nomešanas redaktors ļauj klientiem pievienot un sakārtot vietnes funkcijas tieši lapā, paredzot izceļot izvietojuma apgabalus.

Ēkas īpašības

Varat izmantot gatavus izkārtojuma elementus, piemēram, tekstu, pogas, fotoattēlus vai ikonas, lai izveidotu jebkuru pielāgotu profesionāla izskata vietnes izkārtojumu.

Iepriekš izstrādāti celtniecības bloki

Jums nav jātērē laiks, manipulējot ar satura izkārtojumiem. Vairāk nekā 350 satura bloku kolekcija palīdz viņiem izveidot profesionālas vietnes bez jebkādām tehniskām prasmēm.

Iebūvēts, piemērots mobilajām ierīcēm

Vietnes izskatīsies lieliski jebkurā ierīcē. Veidnes 100% reaģē uz visām ierīcēm, tostarp viedtālruņiem, planšetdatoriem un galddatoriem.

Fonda fotoattēlu integrācija

Pilnveidojiet savu vietni ar vairāk nekā 200 000 profesionālu augstas izšķirtspējas fotoattēlu. Mūsu vietņu veidotājs ietver arī iegultos videoklipus un attēlu optimizāciju.

Automātiskā saglabāšana un dublēšana

Varat būt drošs, ka nezaudēsit nevienu darbu, saglabājot reāllaika ietaupījumu. Redaktors automātiski saglabā visu, kamēr strādājat.

Emuāra lapa

Dalieties savā stāstā un sazinieties ar apmeklētājiem, savai vietnei pievienojot pielāgojamu emuāru. Konfigurējiet ziņas izskatu savā publicētajā vietnē.

Ziņas melnraksts

Izveidojiet savu emuāra ziņu tūlīt, lai to saglabātu un publicētu vēlāk, lai tas sakristu ar konkrētām ziņām vai īpašu akciju.

Ziņu redaktors

Veiciet izmaiņas emuāra ziņā pēc tam, kad tas jau ir publicēts, izmantojot iebūvēto ziņu satura veidošanas rīku un redaktoru.

Sociālā koplietošana

Mudiniet apmeklētājus atzīmēt jūsu saturu ar Patīk un kopīgot to, savai vietnei pievienojot ikonas sociālo mediju platformām, piemēram, Facebook, Twitter, LinkedIn un Pinterest.

Facebook komentāri un patīk

Dodiet apmeklētājiem iespēju komentēt un atzīmēt jūsu saistīto Facebook lapu, neizejot no vietnes.

Instagram un Twitter Connect

Automātiski demonstrējiet savus Instagram fotoattēlus savā vietnē ikreiz, kad tos publicējat, un atjauniniet vietnes apmeklētājus, parādot sava Twitter konta tiešraides plūsmu.

Elastīgie plāni

Neatkarīgi no tā, vai esat veikals, veikals vai pilns veikals, plāni ir pieejami 10, 50 un 500 produktiem.

Droši maksājumi visā pasaulē

Sazinieties ar Paypal, Square, Stripe un vairāk nekā 50 uzticamiem kredītkaršu maksājumu pakalpojumu sniedzējiem, lai nekavējoties pieņemtu kredītkartes.

Vienkārša un ātra izrakstīšanās

Nodrošiniet klientiem ātrāku un vienkāršāku norēķināšanos, veicot neobligātu reģistrāciju izrakstīšanās laikā. Nodrošiniet drošu vienas lapas izrakstīšanos, kurā ir iekļauti klientu pasūtījuma komentāri.

Produktu saraksts un pārvaldība

Izvēlieties no vairākiem produktu lapu izkārtojumiem un pielāgojiet aprakstus un dizainu, kā vēlaties. Sakārtojiet tos kategorijās, lai klientiem būtu vieglāk atrast produktus.

Akcijas, atlaides un kuponi

Izveidojiet atlaižu kuponus vai reklāmas kodus, lai palielinātu pārdošanas apjomu. Palieliniet reklāmguvumu skaitu, parādot parastās cenas līdzās cenām ar atlaidēm.

Krājumu vadība

Krājumu uzskaite palīdz uzzināt, vai ir pienācis laiks papildināt preču krājumus un kādas produktu variācijas ir vispopulārākās.

Piegāde visā pasaulē

Varat norādīt saviem klientiem reāllaika mobilo sakaru operatora tarifus norēķināšanās laikā, savienojot savu tiešsaistes veikalu ar mobilo sakaru operatoru uzņēmumu, piemēram, USPS, FedEx, UPS, Australia Post, Canada Post utt.

Nodoklis un PVN

Izmantojiet nodokļu aprēķinus jebkurai valstij vai definējiet noteiktas zonas. Pilnībā kontrolēt nodokļu aprēķināšanu; iestatiet nodokļus katrai atrašanās vietai, pievienojiet nodokli katrai produktu grupai vai iestatiet beznodokļu produktus.

Pasūtījumu vadība un izsekošana

Nekavējoties saņemiet pasūtījuma paziņojumus pa e-pastu. Pārvaldiet un skatiet visu pasūtījumu pārskatu, meklējiet pasūtījumus, filtrējiet tos pēc kategorijām un atjauniniet pasūtījumus, informāciju par klientiem un pievienojiet piestiprināšanas numuru piegādei.

Uzņēmējdarbības paātrināšanas veidnes

Iegūstiet vietņu veidotāju, lai skatītu visas 150+ veidnes, kas nodrošina ātru un vienkāršu veidu, kā sākt darbu.

Izmēģiniet vietņu veidotāju BEZ MAKSAS

Izmantojot atvērto izmēģinājuma versiju, varat izmēģināt vietņu veidotāju un pilnībā izveidot savu jauno vietni BEZ MAKSAS bez sākotnējām izmaksām.Nemaksājiet neko, kamēr neesat gatavs publicēt!

One Page

1.77 EUR/mēn
  • 1 Lapas
  • n/a E-komercijas produkti

Unlimited

4.43 EUR/mēn
  • Unlimited Lapas
  • n/a E-komercijas produkti

Store

7.09 EUR/mēn
  • Unlimited Lapas
  • 10 E-komercijas produkti

Store Plus

17.73 EUR/mēn
  • Unlimited Lapas
  • 50 E-komercijas produkti

Store Premium

23.06 EUR/mēn
  • Unlimited Lapas
  • 500 E-komercijas produkti

Katrā pakotnē ir iekļautas šīs pārsteidzošās funkcijas:

Profesionālas kvalitātes vietņu veidnes
Lietotājam pirmais dizains visiem prasmju līmeņiem
Vienkārša vilkšanas un nomešanas rediģēšana
Reaģē uz mobilajām ierīcēm
Bezmaksas attēlu galerija
Uz komponentiem balstīti celtniecības bloki
Emuārs
Automātiski izkārtojumi proporcionālai atstarpei
Sazinieties ar veidlapu veidotāju
Vietņu atjaunošana
Tēma Mantojums
Sociālo mediju integrācija
SEO draudzīgs
Iebūvēta analīze

Kā mūsu vietņu veidotājs salīdzina
ar konkurentiem?

Lietotājam pirmais dizains visiem prasmju līmeņiem

Izstrādāts vienkāršībai un ērtai lietošanai, tas nozīmē augstākus CSS (klientu apmierinātības rādītājus) un labāku lietotāja pieredzi.

Reaģē uz mobilajām ierīcēm

Ietaupa daudz laika un pūļu, veidojot vietni dažādām mobilajām ierīcēm.

Uz komponentiem balstīti celtniecības bloki

Iepriekš izstrādātie veidošanas bloki palīdzēs jums izveidot profesionālas vietnes, netērējot laiku, manipulējot ar satura izkārtojumiem.

Kodēšana nav nepieciešama

SiteBuilder nav paredzēts profesionāliem kodētājiem. Mūsu mērķis ir nodrošināt MVU platformu, ko ikviens var izmantot, lai dažu minūšu laikā izveidotu elegantas tīmekļa vietnes, kas darbojas jebkurā ierīcē.

Maksā mazāk par vairāk

Uz pusi lētāka par citiem vietņu veidotāju rīkiem, taču jūs saņemat visas priekšrocības un labākas funkcijas.