Izvēlieties savu validācijas līmeni

Domēna pārbaude (DV)

Tikai domēna validācija. Izdots minūtēs. Ideāli piemērots blogiem, sociālajiem medijiem un personīgām vietnēm.

Sākot no
30.00 EUR/gads

Organizācijas apstiprināšana (OV)

Pamata identitātes pārbaude. Ideāli piemērots mazo uzņēmumu vietnēm un lapām, kurās tiek pieņemta slepena informācija.

Sākot no
91.74 EUR/gads

Paplašināta validācija (EV)

Pilna identitātes pārbaude. Ideāli piemērots biznesa un e-komercijas vietnēm, kas vēlas sniegt maksimālu apmeklētāju uzticību.

Sākot no
165.88 EUR/gads

Vai nezināt, kuru izvēlēties? Ļaujiet mums palīdzēt jums izlemt

Kas ir SSL?

SSL sertifikāti ir ļoti svarīgi interneta drošībai. Tos izmanto, lai izveidotu šifrētu savienojumu un ļautu droši pārsūtīt datus starp pārlūku vai lietotāja datoru un serveri vai vietni.

 • Izveido drošu savienojumu starp pārlūku un serveri
 • Šifrē saziņu, lai aizsargātu sensitīvu informāciju, kuru klienti jums sniedz
 • Blakus jūsu tīmekļa adresei pārlūkā ievieto piekaramo atslēgu
 • Autentificē organizācijas identitāti

Standarta SSL (domēna validācija) Sertifikāti ir vienkāršākais un visizplatītākais SSL sertifikāta tips. OV un EV Sertifikāti arī autentificē tā uzņēmuma vai organizācijas identitāti, kurai ir sertifikāts, nodrošinot lielāku uzticēšanos gala lietotājiem.

Uzlabojiet meklētājprogrammu rangu

Izveidojiet uzticēšanos un tiešsaistes drošību vietņu apmeklētājiem un uzņēmējiem.

Google vēlas padarīt tīmekli drošāku, un liela daļa no tā ir jāpārliecinās, ka vietnes, kurām cilvēki piekļūst, izmantojot Google, ir drošas. Tāpēc vietnēm, kas izmanto SSL, ir pierādīts, ka tās gūst labumu no augstāka ranga meklēšanas rezultātos.

Ir arī daudz vairāk iemeslu, kāpēc jums vajadzētu apsvērt SSL pievienošanu savai vietnei:

Šifrējiet slepenus datus

Aizsargājiet lietotāju privātumu

Droši darījumi tiešsaistē

Pierādiet likumību

Aktivizējiet HTTPS un bloķēšanas ikonu

Palieliniet SEO rangu

Pārlūkprogrammas ir mainījušās, nepalieciet novārtā

Vietnes, kas netiek piegādātas, izmantojot HTTPS, tagad tiek parādītas kā “nav drošas” Google Chrome un Mozilla Firefox . Neļaujiet savai vietnei būt vienai no tām. Pievienojiet SSL šodien.

Aizsargājiet savu vietni dažu minūšu laikā, izmantojot mūsu pilnībā automatizēto nodrošināšanu un izvietošanu

Palīdziet man izvēlēties pareizo sertifikāta veidu

Lai gan tiešsaistes drošības nepieciešamība ir universāla, ne visi SSL sertifikāti tiek izveidoti vienādi. Tālāk sniegtā rokasgrāmata ir paredzēta, lai palīdzētu jums izlemt, kurš sertifikāta veids jums ir piemērots.

Domēna pārbaude (DV)

 • Pārbauda tikai domēna vārda īpašumtiesības un kontroli
 • Izdots minūtēs
 • Uztur pārlūka atbilstību

Ideāli piemērots nekritiskām tīmekļa lapām

Domājiet par DV, piemēram, kā iegūt bibliotēkas karti - nav apstiprinājuma par to, kas jūs patiesībā esat, ļoti minimālas prasības, lai iegūtu un ātri izsniegtu.

Pārlūkot domēna validācijas sertifikātus

Organizācijas apstiprināšana (OV)

 • Uzlabota pārbaude, ieskaitot pieteikuma iesniedzēja identitātes autentificēšanu
 • Izdots vienas dienas laikā
 • Uztur pārlūka atbilstību

Ideāli piemērots jutīgākām tīmekļa lapām, piemēram, pieteikšanās lapām

Domājiet par OV, piemēram, autovadītāja apliecības iegūšanu - vairāk stīpu, lai izlēktu, nevis par bibliotēkas karti, bet vairāk uzticamai kā identifikācijas forma.

Pārlūkot organizācijas apstiprināšanas sertifikātus

Paplašināta validācija (EV)

 • Uz standartiem balstīta pieeja autentifikācijai, kas pārstāv SSL sertifikātu autentifikācijas augstāko līmeni
 • Parasti izsniedz 1-3 dienu laikā
 • Uztur pārlūka un citu nozaru atbilstību

Ideāli piemērots jutīgām tīmekļa lapām, ieskaitot e-komerciju, tiešsaistes bankas pakalpojumus, reģistrēšanos uz kontu

Domājiet par EV, piemēram, pases iegūšanu - daudz stingrāki procesi, ilgāks izpildes laiks un lielāka pārbaude par to, kas jūs esat, nekā ar bibliotēkas karti vai autovadītāja apliecību. Starptautiski atzīts par visuzticamāko veidu, kā pārbaudīt savu identitāti.

Pārlūkot paplašinātos validācijas sertifikātus

SSL sertifikāti

RapidSSL Single Domain

RapidSSL® Single Domain sertifikāti palīdz nodrošināt jūsu klientu darījumu drošību līdz pat 256 bitu datu šifrēšanai un vietnes autentifikācijai. Iegādājieties sertifikātu un ātrumu, reģistrējoties ar automātisku domēna kontroles validāciju. Pats labākais, ka mūsu SSL sertifikāti ir vieni no vispieejamākajiem šajā nozarē. Mēs samazinām mūsu izmaksas un ietaupījumus nododam jums.

GeoTrust QuickSSL Premium

Ātri nostipriniet savu vietni. GeoTrust® QuickSSL® Premium sertifikāti ir viens no ātrākajiem veidiem, kā jūs varat sākt aizsargāt tiešsaistes darījumus un lietojumprogrammas, izmantojot SSL. Izmantojot automātisko autentifikācijas un izsniegšanas procesu, jūsu QuickSSL Premium SSL sertifikāta iegūšana prasa tikai minūtes. Pēc tam jūsu sertifikātu pārvaldīšana un atjaunošana ir īslaicīga. Izmantojot GeoTrust, jūs iegūstat lētu SSL, nezaudējot ērtības, izvēli vai uzticamību.

GeoTrust True BusinessID

Biznesa klases SSL - tikai labāk. Kad jūsu uzņēmumam jāizvēlas SSL drošība, jums ir daudz izvēles iespēju. Izmantojot GeoTrust, lēmums ir viegls. GeoTrust® True BusinessID SSL sertifikāti ļauj klientiem zināt, ka jūsu vietne ir uzticama un ka jūs pietiekami nopietni uztverat viņu drošību, lai saņemtu sertifikātu no globāli uzticamas sertifikātu iestādes.

Symantec Secure Site

Iegūstiet rentablu aizsardzību un nozares noteikto spēku. Kopš drošības vārda pirmā vārda. Aizsargājiet savas ar darījumu nesaistītās un / vai iekšējās vietnes ar līdz 256 bitu šifrēšanu. Netērējot vairāk, nekā jums ir nepieciešams.

Symantec Secure Site Pro

Nostipriniet visas vietnes drošību, izmantojot ECC šifrēšanu un proaktīvu ievainojamības novērtējumu. Aizsargājiet darījumus, datus un sakarus ar ECC, RSA un DSA algoritmiem, lai iegūtu pēc iespējas spēcīgāku šifrēšanu.

GeoTrust True Business ID with EV

Padariet spēcīgu drošības paziņojumu, izmantojot zaļo adreses joslu. GeoTrust® True BusinessID ar EV (paplašināta validācija) ir mūsu biznesa klases SSL drošības produkts, kas vizuāli apstiprina augstāko autentifikācijas līmeni, kas pieejams starp SSL sertifikātiem. Zaļā josla to visu pasaka. Tīmekļa vietnes apmeklētāji patiešām pamana, kad paaugstinātas drošības pārlūkprogrammās adreses josla kļūst zaļa un organizācijas lauks sāk mainīties starp jūsu uzņēmuma vārdu un GeoTrust.

Symantec Secure Site EV

Pievienojiet vietnēm pārliecības un drošības spēku ar vizuāliem atgādinājumiem, ka katra apmeklējuma sekundes ir aizsargātas. Sniedziet apmeklētājiem vizuālu pārliecību, ka viņu darījumi tiek aizsargāti ar RSA un DSA algoritmiem. Visi ar vienu sertifikātu.

Symantec Secure Site Pro EV

Apvienojiet vismodernāko šifrēšanas algoritmu ar vizuālās garantijas norādēm, lai pārliecinātos par to bez šaubām. Aizsargājiet klientus ar 256 bitu šifrēšanu un 3 algoritmiem, vienlaikus nodrošinot vizuālu pierādījumu, ka viņi patiešām atrodas jūsu vietnē.

RapidSSL Wildcard

RapidSSL® Wildcard sertifikāti palīdz jums aizsargāt vairākus apakšdomēnus ar vienu zemu izmaksu SSL sertifikātu, kas izsniegts *. Aizsargājiet klientu personiskos datus ar līdz pat 256 bitu šifrēšanu. Automatizēta domēna kontroles validācija vietņu autentifikāciju padara brīvu. Uzņēmumā RapidSSL mēs ticam nepieciešamās SSL aizsardzības nodrošināšanā par konkurētspējīgu cenu.

GeoTrust QuickSSL Premium Wildcard

Ātri nostipriniet savu domēnu un visus tā paša līmeņa apakšdomēnus. GeoTrust QuickSSL Premium Wildcard sertifikāti ir viens no ātrākajiem veidiem, kā sākt aizsargāt visus apakšdomēnus vienā sertifikātā. Mūsu automatizētais e-pasta autentifikācijas process nozīmē, ka sertifikāts tiek iegūts dažu minūšu laikā. Izmantojot QuickSSL Premium Wildcard sertifikātus, jūs iegūstat neierobežotus apakšdomēnus un neierobežotā skaitā serveru - viens sertifikāts, kas tiks pielāgots, palielinoties jūsu biznesam.

GeoTrust True Business ID Wildcard

Vienkāršojiet sertifikātu pārvaldību ar aizstājējzīmju sertifikāta ērtībām. GeoTrust® True BusinessID aizstājējzīmju sertifikāti ļauj vienā sertifikātā nodrošināt vairākus apakšdomēnus, samazinot pārvaldības laiku un izmaksas. Neatkarīgi no tā, vai tā ir jūsu uzņēmuma mājas lapa vai pasta servera resursdatora nosaukums, sensitīvas informācijas aizsardzība ir jūsu mērķis - un tas ir arī mūsu mērķis.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kas ir SSL sertifikāts?

SSL sertifikāti nodrošina datu šifrēšanu internetā un ļauj droši pārsūtīt datus no tīmekļa servera uz pārlūku. Izmantojot SSL, jūsu vietne var izmantot https protokolu un gala lietotāju tīmekļa pārlūkprogrammās parādīs piekaramo atslēgu, lai norādītu, ka savienojums ir drošs.

Kāpēc man ir nepieciešams SSL sertifikāts?

SSL sertifikāti ir būtiska interneta sastāvdaļa. Tie ne tikai šifrē saziņu starp jūsu datoru un serveri, kurā atrodas vietne, bet arī nodrošina pārbaudi, vai vietne ir tāda, kāda tā ir.

Kādi ir dažādi SSL veidi?

Pastāv 3 dažādi pārbaudes līmeņi, uz kuriem balstās SSL sertifikāti. Domēna validācija (DV), organizācijas validācija (OV) un paplašinātā validācija (EV). Galvenā atšķirība starp sertifikātu veidiem attiecas uz informāciju, kuru sertifikātu izdevējai iestādei RapidSSL, GeoTrust un DigiCert pieprasa un apstiprina. Augstāka līmeņa sertifikātiem nepieciešama papildu informācija, un tas bieži tiek parādīts pārlūka joslā. Piemēram, EV SSL pārlūka joslu padara zaļu un apmeklētājiem parāda organizācijas nosaukumu, lai radītu lielāku uzticēšanos.

Kas ir Wildcard SSL sertifikāts

Wildcard SSL sertifikāts nodrošina tādas pašas šifrēšanas un autentifikācijas funkcijas kā citi SSL sertifikāti, taču to var izmantot arī neierobežotam vietnes apakšdomēnu skaitam. Wildcard SSL sertifikāts atbalsta saknes domēnu (example.com), kā arī tā apakšdomēnus. Uzzināt vairāk

Kādas ir EV SSL sertifikāta priekšrocības?

EV jeb paplašinātā validācija ir augstākā SSL klase, kas šodien pieejama, un jūsu vietnei piešķir lielāku ticamību un uzticību nekā citi SSL sertifikāti. Tajos ietilpst tādas funkcijas kā zaļā adreses josla un jūsu uzņēmuma nosaukuma parādīšana, kas ir pierādīts, lai palielinātu uzticību un patērētāju uzticību.

Mūsu SSL sertifikāti ir no dažiem uzticamākajiem tiešsaistes drošības zīmoliem.